RFI

    RFI

    Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą

    Starszy Specjalista/Ekspert w Dziale Pharmacovigilance – Raporty bezpieczeństwa i RMP

    Twój zakres obowiązków:

    • Przygotowanie okresowych raportów bezpieczeństwa (Periodic Safety Update Report – PSUR) i terminowe składanie ich do odpowiednich agencji rejestracyjnych.
    • Przygotowanie systemu zarządzania ryzykiem produktu leczniczego dla poszczególnych produktów (Moduł 1.8.2 dokumentacji rejestracyjnej).
    • Planowanie i organizacja zaleceń/zobowiązań wynikających z zatwierdzonego Modułu 1.8.2 (kwestionariusze follow-up, DHPC).
    • Przygotowanie/weryfikacja Przeglądu Klinicznego (Moduł 2.5) i terminowe składanie ich do odpowiednich agencji rejestracyjnych.
    • Przeglądy piśmiennictwa (m.in. PubMed) i przygotowywanie raportów z przeglądów.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe o profilu medycznym, farmaceutycznym, chemiczno-biologicznym.
    • Doświadczenie w przygotowaniu raportów bezpieczeństwa: PRUR/RMP/Przeglądu klinicznego.
    • Doświadczenie w wykonywaniu przeglądów literaturowych (PubMed, Reactions Weekly itp.).
    • Dobra znajomość medycznego języka angielskiego (pod kątem opisów działań niepożądanych znajdujących się w publikacjach).
    • Chęć poznawania Pharmacovigilance w szerszym znaczeniu (współpraca z innymi członkami zespołu PhV zajmującymi się zarówno opracowywaniem przypadków, jak i zadaniami systemowymi czy też medical writing).
    • Praktyczna znajomość programów MS Office.

    To oferujemy:

    • Niekorporacyjne środowisko pracy.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w trybie hybrydowym (w formie: tydzień pracy stacjonarnie z biura, tydzień zdalnie) oraz ruchomy czas pracy.
    • Kursy językowe.
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
    • Spotkania integracyjne.
    • Kafeteria MyBenefit, Karta sportowa.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Parking firmowy.
    • Program poleceń pracowniczych.